Realitní poradna

Pro prodej louky budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

Pro prodej pole budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

Pro prodej lesního pozemku budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

Lesní pozemek lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Vlastní bydlení lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Louku lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Pole lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Pozemek v Plzni lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Pro prodej pozemku v Plzni budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

Pro prodej nemovitosti v Plzni budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

V katastru nemovitostí lze hledat podle adresy, čísla jednotky, parcelního čísla, čísla listu vlastnictví, katastrálního území nebo vlastníka (placený přístup).

Pozemek si ověříte pomocí katastrálního úřadu, územního plánu, na obci, stavebním úřadu, odboru životního prostředí.

U pozemku je třeba si ověřit stavební uzávěru, právní stav pozemku, přístupovou cestu k pozemku, inženýrské sítě, co lze postavit, oplocení, občanská dostupnost atd.

Pro prodej bytu v Plzni budete potřebovat zajistit kvalitní prezentaci, ošetření právního stavu, distribuční kanály, obchodní dovednosti, právní servis a daňové poradenství.

Daň z nemovitostí se platí do konce května, pokud je částka větší než 5 000,-Kč lze zaplatit na dvakrát, první část do konce května a druhá do konce listopadu.

Pro daň z nemovitostí potřebujete vyplnit daňové přiznání a přílohy v případě vlastnění více stejný staveb v jednom katastrálním území.

Byt na Lobzích v Plzni lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Byt na Borech v Plzni lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Byt na Lochotíně v Plzni lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.

Byt na Slovanech v Plzni lze koupit pomocí realitního makléře nebo vyhledat přes realitní servery. Následně budete potřebovat zajistit financování a právní servis.